Мобильная версия
Кошик 0

Навчальний центр

Пропонуємо всім бажаючим записатися на наші навчальні курси  по програмним продуктам лінійки "BAS"


Наш Навчальний центр є Центром сертифікованого навчання (ЦСН) з 2012 року.

Наші курси необхідні починаючим користувачам , а так само тим, хто вже користується програмами, але хоче підвищити свою кваліфікацію.

Викладачі Навчального центру – це практикуючі висококваліфіковані співробітники нашої компанії, які мають досвід вирішення різноманітних і складних завдань по автоматизації на базі системи програм «BAS». Всі вони пройшли підготовку і атестацію, що є гарантією високого рівня викладання.

Заняття проходять в спеціально обладнаному комп'ютерному класі з програмним забезпеченням нового покоління, яке забезпечує ефективну роботу платформи BAF.

 

Кожен слухач, що проходить сертифікований курс навчання, має своє робоче місце, де він може виконувати поставлені завдання викладача даного курсу. Також комп'ютерний клас має встановлений проектор, що дає можливість слухачам оперативно спостерігати за роботою викладача, не втрачаючи часу на пошуки підсистем програми та походи від одного монітора до іншого.

 

Кількість слухачів в групі - до 5 чоловік. Це дозволяє викладачам приділити максимум уваги кожному слухачеві.


Після закінчення сертифікованого курсу ви отримаєте Сертифікат про проходження навчання , а при успішному тестуванні, ви отримаєте ще й сертифікат «Професіонал» , який підтверджує, що ви пройшли сертифікацію за програмою і
є сертифікованим фахівцем.

З усіх питань, що стосуються записи на навчання, звертайтеся до наших співробітників по телефону: (0532)69-71-71, 69-71-69 або по електронній пошті consulting@nks.com.ua 

Навчальний центр розташований за адресою: Полтава, Небесної сотні 4.

загрузка карты...