Мобильная версия
Кошик 0

Статуси компанії

     «Скайлайн Софтвер»

Компанія "НКС" входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS" та інші програми автоматизації бізнесу.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.Центр Сертифікованого Навчання - статус дозволяє проводити навчання користувачів роботі, адаптації та впровадження програмних продуктів лінійки "BAS", з використанням курсів, сертифікованих в рамках проекту ЦСН .


"Кандидат в Центр ERP" – партнер, що має статус "Кандидат у Центр компетенції з ERP-рішень". Цей статус підтверджує наявність у партнера базових компетенцій з ERP-рішень (фахівців з платформи BAS, професіоналів з ERP-рішень та досвід впровадження програмних продуктів на платформі BAS) і зобов'язань щодо розвитку компетенцій до статусу "Центр ERP". Партнер зі статусом "Кандидат у Центр ERP" має право на разові або регулярні продажі клієнтам ERP-рішень на платформі BAS з урахуванням наявності досвіду успішного впровадження раніше придбаних комплектів.
Партнери мережі Консалтинг мають в своєму складі сертифікованих консультантів, які здатні забезпечити ефективне використання інформаційної системи для управління підприємством. Консультанти мають компетенції постановки обліку, планування та управління, інтеграції системи управління в загальну структуру бізнесу, надання користувачам навичок ефективного використання інформаційної системи для вирішення питань бізнесу.

Учасники мережі Консалтинг застосовують в своїй практиці технології робіт відповідно до стандарту якості ISO 9001:2008 й багато компаній мають сертифікати міжнародного зразка.