Мобильная версия
Кошик 0

Початок надання пільгового доступу до сервісу ІТС "RDI Service" для користувачів базових версій програм для автоматизації бізнесу.

Початок надання пільгового доступу до сервісу ІТС "RDI Service" для користувачів базових версій програм для автоматизації бізнесу. 11.10.2021 Більше двох років тому запущений в експлуатацію сервіс ІТС "RDI Service", який дозволяє автоматично оновлювати періодичну нормативно-довідкову інформацію в програмах для автоматизації бізнесу, а також дає можливість безпосередньо з програми дізнаватися актуальні новини ІТС, терміни сплати податків та здачі регламентованої звітності, а також автоматично отримувати нові регламентовані звіти без потреби додаткового завантаження з сервісу "Оновлення програм".
Ознайомитися з функціональними можливостями сервісу і списком програм, в яких реалізована підтримка сервісу "RDI Service", можна на сторінці
https://portal.bas-soft.eu/applications/84.
З 11 жовтня 2021 року для користувачів програм "BAS Бухгалтерія. Базова" і "Зарплата та Управління Персоналом. Базова" надається можливість оформлення пільгового періоду доступу до сервісу ІТС "RDI Service" на 3 місяці.

Пільговий доступ до сервісу "RDI Service" надається один раз протягом усього терміну використання перерахованих вище базових програм незалежно від дати
придбання такої програми.
Впевнені, що сервіс "RDI Service" Вам сподобається, і після закінчення дії періоду пільгового використання Ви оформите платну підписку на сервіс.
Вартість доступу до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс. - 720 грн.

З повагою, компанія "НКС"
+38 (044) 459 777 8
+38 (067) 459 777 8
+38 (0532) 69 71 71Все скидки