Мобильная версия
Кошик 0

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ ТУРБОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД"

Публічне акціонерне товариство" ПОЛТАВСЬКИЙ ТУРБОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД " - підприємство з виробництва пересувних поршневих і гвинтових повітряних компресорних установок, поршневих повітряних і газових компресорних установок, вузлів і деталей парових турбін, компресорів для гальмівних систем тепловозів, електровозів, електропоїздів, тролейбусів, маслоочисних установок, агрегатів зварювальних і насосних, всіх видів лиття.

Найважливішими споживачами продукції заводу є підприємства України, СНД і ближнього зарубіжжя. Великий практичний досвід роботи, наявність кваліфікованих кадрів і сучасного обладнання дозволяють виробляти обладнання високого ступеня складності за передовими технологіями.

На заводі створено умови для проектування і виготовлення всього необхідного для продукції, що випускається, починаючи з оснащення до спеціального обладнання і допоміжних пристроїв.

Сьогодні ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" стабільно працююче підприємство, яке впевнено дивиться в майбутнє, вибудовує стратегію своєї присутності на ринку, проводить модернізацію виробничих потужностей і впровадження нових технологій.

ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" сертифіковане в системі управління якістю ISO 9001: 2008.Управління виробничим підприємством

Все новости