Мобильная версия
Корзина 0

БУРОВЕ УПРАВЛІННЯ "УКРБУРГАЗ" ФІЛІЯ ДК "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" НАК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ"

"Укрбургаз" - провідне в Україні і в країнах СНД підприємство з будівництва розвідувальних, експлуатаційних свердловин на нафту і газ та свердловин іншого призначення. &Quot; Укрбургаз " філія дочірньої компанії " Укргазвидобування " Національної акціонерної компанії " Нафтогаз України " ;. Сьогодні " Укрбургаз " - багатопрофільне, горизонтально - інтегроване підприємство з необхідною мережею виробничих підрозділів, раціонально охоплюють всі перспективні на нафту і газ регіони України.

Сфера діяльності: 
- будівництво всіх категорій свердловин на нафту, газ, конденсат, воду;
- пошуково-розвідувальні роботи; 
-капітальний ремонт і облаштування свердловин;
-проведення робіт по інтенсифікації припливу газу, нафти і газового конденсату; 
- будівництво шлейфів і газопроводів-відводів;
- виготовлення та капітальний ремонт обладнання і запчастин до нього; 
- науково-дослідницькі, проектно-конструкторські роботи, що проводяться самостійно і спільно з науково-дослідними установами на договірних умовах;
- будівництво та експлуатація промислових, сільськогосподарських, житлових і культурно-побутових об'єктів.

Впроваджені рішення:

 «1С: Підприємство 7.7 (мережева версія). Комплексна поставка для України»


Если Ваша организация использует в работе «1С:Предприятие/ Бухгалтерия 7.7», компания «НКС» рекомендует Вам рассмотреть возможность перехода на систему «1С:Предприятие/ Бухгалтерия 8». Прикладные решения на платформе «1С 8» выгодно отличаются от аналогичных решений на платформе «1С 7.7» не только за счет использования новых возможностей технологической платформы, но и за счет развития методики учета, внедрения, в прикладные решения управленческих функций, повышения удобства работы пользователей.

Все новости