Мобильная версия
Корзина 0

Bitrix 24 / Бітрікс 24

 «Бітрікс24» - це єдине робочий простір для компанії або відділу, яке підвищує ефективність роботи і дозволяє кожному із співробітників стати успішніше. Сервіс об'єднує переваги класичних робочих інструментів і соціального формату комунікацій:

Соціальна мережа

Ви пам'ятаєте свої відчуття від спілкування в соціальних мережах? Легко, зручно, все зрозуміло і доступно. Уявіть, що так само швидко і легко можна спілкуватися з колегами, вирішуючи робочі питання, працюючи разом над завданнями і проектами!

https://www.bitrix24.ua/img/content/features-ua/img-4_ua.png

Завдання і проекти

Бітрікс24 допомагає керівникам контролювати виконання завдань, а підлеглим - не допускати порушень. Підключайте до задачі колег, оцінюйте роботу, враховуйте витрачений час, плануйте терміни в діаграмі Ганта.

Чат і відеодзвінки

Спілкуйтеся з колегами в бізнес-чаті, робіть відеодзвінки - отримуйте моментальну реакцію, обмінюйтеся інформацією миттєво.

https://www.bitrix24.ua/img/content/features-ua/chat04_ua.png

Документи онлайн

Керуйте документами онлайн в Бітрікс24: безкоштовно, з усіма перевагами Google Docs і Microsoft Office Online.

Бітрікс24.Діск

Ваш щоденний інструмент спільної роботи з файлами. Підключайте загальні папки, обмінюйтеся документами з колегами, перенесіть робочі файли в Бітрікс24.

Контроль документообігу

Система управління електронними документами організовує узгодження без паперових копій. Вам не доведеться бігати по кабінетах, щоб зібрати потрібні підписи. «Бітрікс24» дозволяє контролювати кожен етап життєвого циклу договору або листи. Запустіть бізнес-процес на обробку файлу і займіться іншими справами. «Бітрікс24» сама «проштовхне» його по ланцюжку узгодження. Ініціатору залишається справлятися, хто вже схвалив файл, а хто ще перевіряє. При необхідності використовуйте сценарії узгодження: двоетапне твердження, голосування, твердження зі статусами і т.п.

https://www.bitrix24.ua/img/content/features-ua/ms_edit_ua.png

    

Спільне редагування

Типовий випадок: група співробітників працює над проектом договору. Поки один колега редагує, іншим доводиться чекати, ставати в чергу. До того ж без контролю версій зміни губляться, або суперечать одна одній.

«Бітрікс24» дозволяє редагувати документи одночасно з колегами. CRM фіксує кожну зміну файлу, при бажанні легко повернутися до попередньої версії. Так знижується ймовірність втрати інформації і підвищується оперативність роботи. Крім цього, робочі дані постійно доступні. Достатньо вийти в Інтернет і працювати з документами онлайн.

Календарі

Плануйте зустрічі та зборів разом з колегами, вибирайте зручний час для всіх учасників, підключіть свої календарі до мобільного телефону або планшета (iPhone, iPad, Android).

Бітрікс24.Почта

Підключіть безкоштовні поштові скриньки @ bitrix24.ru або з вашим доменом. Без обмежень за обсягом, з антивірусом і антиспамом. Перевіряйте пошту прямо з Бітрікс24!

CRM

Організуйте роботу з клієнтами в CRM (система управління відносинами з клієнтами), враховуйте кожен лід, доводите кожен контакт до угоди - підвищуйте продажі.

https://www.bitrix24.ua/img/content/features-ua/crm_ua.png

Мобільність

Спільна робота не обмежується рамками офісу - всі інструменти доступні на мобільних телефонах і планшетах докладніше.

А також

Це далеко не всі інструменти! Ще в Бітрікс24: Облік робочого часу, Звіти про роботу, Бітрікс24.Network, Пульс компанії, Бізнес-процеси і багато іншого. Детальніше

Безкоштовна пробна версія

Перед покупкою версії коробочки ви можете безкоштовно протестувати всі функціональні можливості продукту на демоверсії. Ви можете завантажити повнофункціональну ознайомлювальну версію продукту «Бітрікс24» і безкоштовно використовувати її протягом 30 днів.

 Безкоштовно протестувати.  

Якщо Вас зацікавила дана інформація, зв'яжіться з нами Наші контакти.